Zadzwoń do nas: +48 502 578 192
UWAGA! w okresie wakacyjnym czynne pon-pt w godzinach 11:00 - 19:00 UWAGA! codziennie w godzinach 14:00-15:00 przerwa techniczna

Wakacje 2020

Wakacje 2020

Drodzy klienci!
Przedstawiamy ofertę wakacyjną.
Mając na uwadze zdrowie uczestników Półkolonii, zaplanowaliśmy je ta aby ich formuła bezpieczna i dostosowana do panującej sytuacji. Wszystkie zajęcia odbywać się będą na terenie Pompolandii w małych grupach. W tym sezonie stawiamy na kreatywność i dobrą zabawę. Będzie to niezwykła przygoda, radość, swoboda ekspresji i odkrywania swoich możliwości w procesie twórczym. Będziemy malować, rzeźbić, mieszać, rysować, eksperymentować, tańczyć, śpiewać, grać, tworzyć i doświadczać! Zapewniamy, że Wasze dziecko będzie w bezpieczny sposób korzystało z naszego obiektu. Zastosujemy wszelkie środki higieny i zadbamy o uczestników i komfort ich odpoczynku.
Zapraszamy do zapisów !

PONOWNE OTWARCIE

Kochani, mamy dla Was wspaniałą wiadomość ;)
Już w sobotę 6 czerwca ponownie otworzymy dla Was Pompolandie. Przygotowaliśmy z tej okazji mnóstwo niespodzianek. Tego dnia bilet wstępu: 15 zł.
Bawimy się od 10:00 do 18:00.
Zapraszamy do wspólnej zabawy !
Dla wspólnego dobra prosimy o zapoznanie się z regulaminem który będzie obowiązywał na terenie Pompolandii.
_____________________________________________________________________________________________________

Zasady korzystania z Centrum Zabaw dla Dzieci Pompolandia w reżimie sanitarnym obowiązującym od 06.06.2020 r. do odwołania.
1. Osoby dorosłe zobowiązane są nosić maseczki na terenie obiektu oraz zachować dystans społeczny wynoszący minimum 2 metry.
2. Obowiązkowa dezynfekcja dłoni opiekunów i dzieci wchodzących do obiektu oraz w strefach do tego wyznaczonych.
3. Wchodzący zobowiązani są do poddania się mierzeniu temperatury.
4. Całkowity zakaz wchodzenia w butach do stref zabawowych. Dzieci i opiekunowie powinni posiadać skarpetki na zmianę, dla opiekunów istnieję również możliwość zakupienia na miejscu ochraniaczy.
5. Zakaz wnoszenia prywatnych zabawek na teren obiektu.
6. Zakaz wnoszenia własnego jedzenia i picia.
7. Wszelka odzież wierzchnia pozostaje w szatni, a obuwie w miejscu do tego wyznaczonym !
8. Ze względu na ograniczenia liczby osób przebywających na terenie Pompolandii sugerujemy aby na jedno dziecko przypadał jeden opiekun.
9. Pompolandia od 14:00 do 15:00 będzie zamknięta z powodu przerwy technicznej, związanej z dezynfekcją obiektu.
10. Z sal zabaw mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe. Osoby z oznakami grypopodobnymi nie zostaną wpuszczone na teren obiektu !
11. Z sal zabaw nie mogą korzystać dzieci, które zamieszkują w domu z osobą przebywająca na kwarantannie lub osobą poddaną izolacji w warunkach domowych.

Wchodząc do Pompolandii zobowiązują się Państwo do przestrzegania wyżej wymienionego regulaminu. W przypadku jego złamania lub nie akceptacji klient będzie zobowiązany do opuszczenia obiektu.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam kochane maluchy wszystkiego co najwspanialsze. Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się na wspólnych zabawach w Pompolandii. Czekamy na szczegółowe wytyczne dotyczące funkcjonowania sal zabaw w nowym reżimie sanitarnym, tak abyśmy mogli zapewnić Wam wspaniałą ale i bezpieczna zabawę.
Śledźcie nasz profil! Jesteśmy pełni nadziei, że już w tym tygodniu uda nam się spotkać! 

NOWE SALE URODZINOWE

NOWE SALE URODZINOWE

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania urodzin swoich pociech w Pompolandii !
Kochani!
W czwartek 11.06.2020 r. Pompolandia nieczynna. Zapraszamy w piątek, sobotę oraz niedzielę w godzinach od 10 do 18 :)
Czekamy na Was z super niespodziankami! 
Do zobaczenia :) 
Drodzy klienci!
Informujemy, że w okresie wakacyjnym Centrum Zabaw dla Dzieci Pompolandia będzie czynne wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00. Przypominamy, że każdego dnia w godzinach od 14:00 do 15:00 Centrum Zabaw bedzie zamknięte z powodu przerwy technicznej na dezynfekcje obiektu. 
ul. Mestwina 2
86-100 Świecie
tel.: 502 578 192
e-mail: biuro@pompolandia.pl
www.pompolandia.pl