Zadzwoń do nas: +48 502 578 192

Półkolonie w Pompolandii

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą !
Drodzy Klienci, przedstawiamy naszą wakacyjną ofertę.
Zachęcamy do zapoznania się :)
Ogłaszamy również konkurs w którym wasze pociechy mogą wygrać tygodniowy pobyt w Pompolandii w czasie półkolonii, aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć pracę plastyczną na temat WYMARZONYCH WAKACJI.
Technika pracy dowolna, format a4.
Prace należy składać w Pompolandii do dnia 21.05.
Ogłoszenie wyników 22.05 :)

Kreatywne Dzieci

Multisensoryka dla najmłodszych

Uwaga zmiana !!!

Drodzy Klienci, informujemy, że od 1.10 do odwołania zmienią się zasady funkcjonowania Pompolandii. Będziemy otwarci od środy do niedzieli. Godziny pozostają bez zmian.
Środa-piątek: 11:00-19:00, sobota-niedziela: 10:00-18:00.

Przyłbice

Drodzy Klienci, 
Zapraszamy do zakupu mini przyłbic ochronnych wielokrotnego użytku. Przyłbice są lekkie i nie przylegają do twarzy przez co nie utrudniają oddychania. Idealne dla osób noszących okulary, ponieważ zapobiegają ich parowaniu. Dostępne w różnych kolorach. 

NOWA OFERTA

Drogi Rodzicu, Pompolandia rusza z ofertą zajęć artystycznych i adaptacyjnych dla dzieci :)

Zajęcia adaptacyjno-ogólnorozwojowe to propozycja dla dzieci w wieku 2 - 3,5 lat, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a już są gotowe do podjęcia nowych wyzwań. Celem jest integracja, adaptacja i wszechstronny rozwój. Będziemy tańczyć, śpiewać, czytać, wykorzystywać techniki plastyczne i sensoryczne, a co najważniejsze dobrze się bawić! Nauczymy obcowania z rówieśnikami, będziemy ćwiczyć koncentrację i skupianie uwagi, a dzięki naszym zajęciom dzieci łatwiej przystosują się do nowych warunków.

Drugą propozycją są warsztaty artystyczne z elementami arteterapii i sensoryki dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Celem zajęć jest wspieranie rozwoju, rozbudzenie wyobraźni i wrażliwości dziecka. Będzie to niezwykła przygoda, radość, zabawa, swoboda ekspresji i odkrywania swoich możliwości w procesie twórczym.

Spotkania będą się odbywać w każdą środę o godzinie:
Dzieci 2-3,5 lat:  14:00-15:00
Dzieci 4-11 lat: 16:00-18:00
Zapraszamy do zapisów!
Wszelki informacje pod numerem: 502 578 192
W Naszym Centrum Zabaw honorujemy kartę dużej rodziny. 
Zorganizuj swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe. W ofercie pojawi się kilka nowości. Zapraszamy do rezerwacji terminów 502-578-192
ul. Mestwina 2
86-100 Świecie
tel.: 502 578 192
e-mail: biuro@pompolandia.pl
www.pompolandia.pl